r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deezer

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo

Deezer to klient usługi muzycznej o tej samej nazwie, działający w trybie Modern na urządzeniach z Windowsem 10. Można z niego korzystać na telefonach, tabletach i komputerach, zarówno z klawiaturą i myszką, jak i z ekranem dotykowym.

Po zalogowaniu do konta Deezer aplikacja daje dostęp do biblioteki liczącej ponad 36 milionów utworów, bogatej kolekcji playlist, miksów radiowych na podstawie gustu każdego użytkownika i rekomendacji przygotowanych przez kuratorów.

r   e   k   l   a   m   a

Na Deezerze znajdziemy muzykę na każdą okazję, której można słuchać za darmo w jakości 128 kb/s lub 320 kb/s z płatnym kontem. Ponadto abonament daje możliwość zapisywania muzyki na urządzeniach i słuchania offline. W porównaniu do strony i innych aplikacji, ta ma dużo uboższe możliwości zarządzania kolejką odtwarzania i własnymi listami.

Do logowania można wykorzystać klasycznie e-mail i hasło, a także konto na Facebooku i Google.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

124
INTERNET 02.02.2016 | Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 29.06.2016 12:54

nie ma jeszcze windows aplikacji na windows wam sie chyba sni to jest tryb modern w windowsie ktory jest bardzo nie praktyczny malo kto tego uzywa.

  #2 25.03.2016 10:45

nie mozna pobrac u was tylko przenosi do microsoftu

Babaryba1   3 #1 02.01.2016 17:54

Nie pozwala zapisywać muzyki na urządzeniach, nie strzeże prywatności jak należy, ostrożnie z pobieraniem aplikacji, co do kosztów można dowiedzieć się ale nie do końca.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.