Deezer

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Deezer to klient usługi muzycznej o tej samej nazwie, działający w trybie Modern na urządzeniach z Windowsem 10. Można z niego korzystać na telefonach, tabletach i komputerach, zarówno z klawiaturą i myszką, jak i z ekranem dotykowym.

Po zalogowaniu do konta Deezer aplikacja daje dostęp do biblioteki liczącej ponad 36 milionów utworów, bogatej kolekcji playlist, miksów radiowych na podstawie gustu każdego użytkownika i rekomendacji przygotowanych przez kuratorów.

Na Deezerze znajdziemy muzykę na każdą okazję, której można słuchać za darmo w jakości 128 kb/s lub 320 kb/s z płatnym kontem. Ponadto abonament daje możliwość zapisywania muzyki na urządzeniach i słuchania offline. W porównaniu do strony i innych aplikacji, ta ma dużo uboższe możliwości zarządzania kolejką odtwarzania i własnymi listami.

Do logowania można wykorzystać klasycznie e-mail i hasło, a także konto na Facebooku i Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 29.06.2016 12:54

nie ma jeszcze windows aplikacji na windows wam sie chyba sni to jest tryb modern w windowsie ktory jest bardzo nie praktyczny malo kto tego uzywa.

  #2 25.03.2016 10:45

nie mozna pobrac u was tylko przenosi do microsoftu

Babaryba1   3 #1 02.01.2016 17:54

Nie pozwala zapisywać muzyki na urządzeniach, nie strzeże prywatności jak należy, ostrożnie z pobieraniem aplikacji, co do kosztów można dowiedzieć się ale nie do końca.