WindowsMultimediaEdycja i konwersja napisówDivXLand Media Subtitler
DivXLand Media Subtitler ikona

DivXLand Media Subtitler2.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DivXLand Media Subtitler to program do tworzenia i edytowania zewnętrznych plików z napisami dla filmów zapisanych w formatach AVI, MPG i WMV.

Obsługa narzędzia DivXLand Media Subtitler nie powinna sprawić nikomu problemów, gdyż cała operacja dodawania napisów polega na wpisywaniu linii dialogowych w lewym oknie programu i ustalenia czasu, w jakim mają zostać wyświetlone przygotowane napisy, natomiast po prawej możemy obserwować efekty swojej pracy (podgląd jest natychmiastowy, bez konieczności zapisywania).

Za pomocą DivXLand Media Subtitler możemy edytować i naprawiać błędnie przetłumaczone kwestie, a następnie zapisywać efekty swojej pracy do pliku w jednym z ponad 30 obsługiwanych formatów (np. TXT lub SRT). Zadanie można sobie ułatwić, definiując rozmaite skróty klawiaturowe, dzięki którym przyśpieszymy wykonywanie niektórych akcji.

DivXLand Media Subtitler pozwala na osadzanie plików z napisami w wideo zapisanym w formacie Avi, umożliwia wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmów AVI i MPG w formatach MP2, MP3 oraz WAV.

Warto zaznaczyć, że DivXLand Media Subtitler wymaga do działania Windows Media Playera w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności i wydajności podczas odtwarzania wideo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDivXLand.org
Liczba pobrań1 122
Data aktualizacji9 cze 2017
Rozmiar pliku2.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DivXLand Media Subtitler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)