10 pytań do... ZTE

ZTE,


firma która działa w Polsce od końca 2005 roku.
ZTE Corporation produkuje telefony już od 1998, czyli ponad 15 lat. Pierwszy dział produkcji i rozwoju słuchawek powstał w Shanghaju. W 2002 roku założono, iż ZTE znajdzie się w pierwszej trójce producentów telefonów na świecie. Również w Polsce od samego początku działalności w portfolio znajdowały się telefony, modemy i routery. Obecnie ZTE jest jednym z wiodących dostawców tego typu urządzeń w kraju. Pozycja ZTE jest szczególnie mocna w segmencie modemów USB i routerów działających w sieciach HSPA+ i LTE, zarówno przenośnych jak i tych stacjonarnych.

ZTE Corporation jest największym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego w Chinach.

Siedziba firmy w Shenzen

Firma ZTE, najszybciej rozwijający się dostawca smartfonów w Stanach Zjednoczonych, jest partnerem strategicznym z Houston Rockets, jedną z najpopularniejszych drużyn amerykańskiej ligi koszykarskiej. Telefony ZTE są oficjalnymi smartfonami drużyny na sezon 2013 – 2014. To pierwsze tego rodzaju posunięcie ZTE, mimo że firma funkcjonuje na rynku USA już od 15 lat.

ZTE Poland


od 2005 roku z sukcesem wprowadza kolejne modele liveboxów, smartfony z serii Blade, modemy oraz routery. W 2013 roku firma wprowadziła do oferty operatorów komórkowych ZTE Blade III, ZTE Blade III Pro, ZTE Kis Pro oraz ZTE Blade G wraz z mobilnymi urządzeniami ZTE MF821, ZTE Mf61, ZTE MF823 LTE oraz domowy router ZTE MF28d LTE. W tym samym roku wprowadzono pierwszy smartfon LTE ZTE Grand S Flex LTE oraz ZTE Blade G i ZTE Blade V do do wolnej sprzedaży. ZTE Poland dąży do bycia liderem w segmencie 4G oraz zamierza kształtować przyszłość inteligentnych telefonów. ZTE Poland jest dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych z kompletnym asotymentem, pokrywającym praktycznie wszystkie sektory telekomunikacji. Firma oferuje rozwiązania bezprzewodowe, usługi dodatkowe (VAS), IMS i profesjonalną obsługę.

Lista urządzeń firmy ZTE jest tak długa, że nie będę się bawił w jej publikowanie, jednak o kilku mogliście przeczytać w labie a mam również nadzieję, że o nowych niedługo poczytacie :)

W związku z tym ogłaszam iż od dzisiaj do niedzieli 2.02 2014 zbieram pytania do pani

Karoliny Dzienia - PR Menadżera ZTE Poland.

Pytania zadajecie w komentarzach, potem pani Karolina wybierze co najmniej 10 z nich i udzieli odpowiedzi.

Być może za 3 najciekawsze pytania przyznane zostaną upominki - :)

Do dzieła więc …