AndroidGryZręcznościoweDon't Touch The Spikes
Don't Touch The Spikes ikona

Don't Touch The Spikes1.9.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Don't Touch The Spikes należy do popularnego gatunku gier zręcznościowych, które łączą bardzo proste wykonanie i mechanizm rozgrywki z wysokim (wręcz irytującym) poziomem trudności.

Sterowanie w Don't Touch The Spikes ogranicza się do jednej operacji, dotykania ekranu w dowolnym miejscu gdy chcemy aby nasz ptak wzniósł się w górę. W przeciwieństwie jednak do takich tytułów jak Flappy Bird, nie poruszamy się wciąż przed siebie, a w zamkniętym pomieszczeniu. Na jego ścianach co pewien czas w losowych miejscach wyłaniają się kolce. Nasze zadanie polega na unikaniu ich i zbieraniu pojawiających się cukierków.

Tym co pozytywnie zaskakuje w Don't Touch The Spikes jest ilość dodatkowych elementów. Za zebrane w grze cukierki możemy nie tylko odblokować inne ptaki, ale również rozbudowywać swój park. Czeka na nas także kilka trybów rozgrywki. Dzięki temu gra może spodobać się nie tylko fanom ciągłego poprawiania wyników. W rywalizacji ze znajomymi pomaga integracja z Google Play Gry. Don't Touch The Spikes dysponuje bardzo ciekawym wykonaniem graficznym, które sporo zyskuje dzięki spójności wszystkich elementów. Ponieważ tytuł dostępny jest za darmo znajdziemy w nim mikropłatności oraz irytujące reklamy. Nawet jeżeli Flappy Bird nie przypadł Wam do gustu, warto dać szansę Don't Touch The Spikes.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKetchapp
Liczba pobrań6 642
Data aktualizacji26 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Don't Touch The Spikes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)