bDYJeHlx
Doptrix ikona

Doptrix5.1.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doptrix to gra logiczna, które choć pełnymi garściami czerpie z Tetrisa to jednak uzupełnia jego model rozgrywki o sporą ilość ciekawych i nowatorskich pomysłów.

bDYJeHlz

Nasze podstawowe zadanie w polega na odpowiednim łączeniu klocków. Gdy zapełnimy nimi całą linię, ta niczym w Tetrisie znika. Doptrix oferuje nam 6 trybów zabawy oraz cztery rodzaje plansz (z czego 2 w wersji darmowej). Poszczególne tryby zmieniają zasady zabawy jednak ich trzon pozostaje niezmienny.

W Doptrix operujemy na dwóch planszach. Główna służy do zbierania wysłanych przez nas klocków. Możemy ją dowolnie obracać, ważne jest jednak zapamiętanie, że plansza nie ma krawędzi. Jeżeli wyślemy jakiś klocek, a ten na swojej drodze nie napotka żadnego innego, przeleci przez planszę, a my stracimy punktu. Na dole ekranu znajduje się pole, z którego wysyłamy elementy. Możemy je dowolnie przesuwać. Poszczególne tryby modyfikują lekko te założenia.

Sporą zaletą gry jest wsparcie dla takich rozwiązań jak Nvidia SHIELD, Sony Xperia Play czy też Google Play Gry. Dzięki nim w Doptrix możemy grać także za pomocą pada, a rywalizacja na punkty ze znajomymi dopinguje do dalszej zabawy. Tytuł w wersji darmowej pozwala na dobrą zabawę oraz zapoznanie się z zasadami. Jeżeli przypadną nam do gustu za niewielką opłatą możemy pozbyć się reklam i odblokować pozostałe plansze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań69
Data aktualizacji14 maj 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Doptrix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYJeHme
bDYJeHmv