dr.fone Repair dr.fone Repair

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program

dr.fone Repair to narzędzie służące do rozwiązywania problemów z systemem operacyjnym iOS w wersjach 12, 12.3 i 13 dostępnym na urządzeniach firmy Apple. Program współpracuje ze wszystkimi modelami iPhone’ów, iPadów i iPodów.

Kiedy warto zainstalować dr.fone Repair?

Jeśli na Twoim iPhonie pojawił się czarny ekran, doszło do zapętlenia włączania urządzenia lub całkowicie się ono zawiesiło, to wszystkie te problemy, a także wiele innych, można łatwo rozwiązać za pomocą dr.fone Repair, który pozwala także usunąć inne błędy, jak np. zawieszenie sprzętu w trybach przywracania i DFU czy też obecność białego ekranu śmierci.

Nie wymaga specjalistycznej wiedzy

dr.fone Repair oferuje dwa tryby pracy: standardowy i zaawansowany. W tym pierwszym rozwiążemy większość problemów występujących w systemie operacyjnym iOS bez utraty jakichkolwiek danych. W drugim natomiast spróbujemy poradzić sobie z usunięciem bardziej skomplikowanych kwestii; trzeba jednak mieć na uwadze, że tutaj wszystkie pliki zostaną niestety usunięte.

Trzy kroki do sukcesu

Po pierwsze musimy uruchomić program dr.fone Repair na komputerze i podłączyć do niego wybrane urządzenie. Po drugie trzeba kliknąć przycisk, by rozpocząć instalowanie odpowiedniego oprogramowania (firmware). Po trzecie należy skorzystać z opcji „fix now” celem rozwiązania problemów.

Downgrade systemu iOS

dr.fone Repair pozwala na zainstalowanie wcześniejszej wersji iOS przy użyciu iTunes bez utraty jakichkolwiek danych. Zwykle jest to dość skomplikowany proces, ale za pomocą opisywanego narzędzia każdy powinien sobie poradzić z wykonaniem tej operacji, zwłaszcza że jailbreak nie jest do tego wymagany.

Najważniejsze cechy:

  • program do rozwiązywania problemów na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS (12, 12.3 i 13)
  • obsługuje wszystkie modele iPhone’ów, iPadów i iPodów
  • dwa tryby pracy
  • nie wymaga specjalistycznej wiedzy
  • pozwala na downgrade systemu operacyjnego iOS

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!