MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweDrive Genius
Drive Genius ikona

Drive Genius5.0.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Drive Genius to bardzo dobry zestaw narzędzi do diagnostyki, naprawiania i testowania wydajności dysków twardych z systemem plików HFS lub HFS+, używanymi przez system Mac OS X.

Na Drive Genius składają się: narzędzie odczytujące szczegółowe informacje o wybranym dysku, narzędzie do defragmentacji, narzędzie pozwalające odzyskać miejsce na dysku, interfejs umożliwiający naprawę uprawnień na dysku, Skaner wyszukujący i oznaczający uszkodzone sektory, DrivePulse (autorski monitor aktywności, pozwalający również na oszczędzanie energii przez usypianie dysku, narzędzie badające integralność partycji, narzędzie tworzące tablicę partycji oraz narzędzie do tworzenia, usuwania i zmiany rozmiaru partycji, narzędzie klonujące dysk, narzędzie głęboko wymazujące dysk poprzez zapisanie sektorów zerami lub liczbami losowymi, narzędzie testujące wydajność dysku i edytor sektorów.

Z pomocą Drive Genius można także stworzyć ratunkowy klucz USB dla Maka i zmienić ikonki dysków.

Monitorowanie Drive Pluse, defragmentacja, klonowanie, usuwanie zbędnych plików i przebudowa dysku są dostępne przez 30 dni po instalacji wersji próbnej programu. Pozostałe funkcje działają bez ograniczeń czasowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 746
Data aktualizacji16 maj 2017
Rozmiar pliku67.17 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Drive Genius ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)