Dron do selfie od Samsunga. Następna będzie lodówka robiąca samolubki?

Dron do selfie od Samsunga. Następna będzie lodówka robiąca samolubki?
29.07.2015 15:51
Dron Lily
Dron Lily

Już od dłuższego czasu można zauważyć, że Samsung próbuje swoich sił na niemal każdym rynku urządzeń elektronicznych przeznaczonych dla zwykłego odbiorcy. Południowokoreańska firma po stworzeniu własnych smartzegarków i smartopasek postanowiła tym razem wziąć się za obiecujący rynek dronów.

Ponownie informacji o planach Samsunga dostarcza nam Sammobile. Doniesienia tego serwisu już wielokrotnie okazywały się prawdą, a więc możemy być niemal pewni, że już niedługo na sklepowe półki trafi dron Samsunga. Obecnie wiemy niewiele, nie poznaliśmy nawet przypuszczalnej specyfikacji technicznej. Dowiedzieliśmy się jednak, że dron południowokoreańskiej firmy będzie przeznaczony dla miłośników selfie. Ma on przypominać drona Lily. Możliwe, że pozwoli on nie tylko na robienie sobie samolubek, ale także będzie idealnym kompanem dla osób uprawiających sport. Umożliwi wygodne nagrywanie naszej aktywności fizycznej i może podobnie jak Lily będzie sam śledził daną osobę, cały czas utrzymując ją w środku kadru.

Dron Lily
Dron Lily

Prawdopodobnie informacje podawane przez Sammobile się sprawdzą. Samsung nie byłby sobą, gdyby odpuścił rynek dronów. Jeśli pierwsze urządzenie odniesie jakikolwiek większy sukces, to możemy spodziewać się, że rynek szybko zostanie zalany przez kolejne urządzenia południowokoreańskiego producenta. Do sterowania dronem Samsung może wykorzystać swoje smartfony, a także smartzegarki.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)