Dropbox jak WeTransfer. Prześle pliki do 100 GB (zależy ile płacisz)

Dropbox jak WeTransfer. Prześle pliki do 100 GB (zależy ile płacisz)
Dropbox jak WeTransfer. Prześle pliki do 100 GB (zależy ile płacisz)

04.11.2019 21:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dropbox rzucił wyzwanie usłudze WeTransfer. Teraz także pozwala udostępniać innym duże pliki. Usługa nazywa się po prostu Transfer.

Transfer odpowiada na specyficzną potrzebę – pozwala wysłać innym duże pliki bez dawania dostępu do prywatnych folderów, przechowywanych na wirtualnym dysku. Z drugiej strony odbiorcy twoich plików nie muszą mieć konta na Dropboxie. Muszą tylko kliknąć odnośnik, by pobrać pliki. To usługa typu wyślij-i-zapomnij.

Obraz

Przesyłanie plików można zacząć zarówno na stronie Dropbox.com, jak i w aplikacjach desktopowych i mobilnej dla iOS-a. Pliki wysłane do ciebie przez transfer także będą widoczne w aplikacji dla iPhone'a. Do tego Dropbox dorzucił kilka przydatnych dodatków. Udostępniane pliki można zabezpieczyć hasłem, Dropbox zadbał też o kontrolę dostępu do plików. Wisienką na torcie jest możliwość przygotowania wyglądu strony, z której odbiorcy będą ściągać twoje pliki.

Dropbox Transfer – cennik

Transfer jest usługą darmową, ale ma pewne ograniczenia. Jeśli masz podstawowe, darmowe konto, możesz przesyłać pliki o maksymalnym rozmiarze… zaledwie 100 MB. Jeśli masz konto Dropbox Standard lub Plus, limit zostanie podniesiony do 2 GB. Przesyłanie 100 GB zostało zarezerwowane dla płacących za konta Professional, Business Advanced, Enterprise oraz dla kont Education. Pod względem ceny WeTransfer wciąż wygrywa.

W naszej bazie aplikacji znajdziesz klienta Dropboxa dla systemów: Windows, macOS, iOS i Android.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)