Dropbox

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dropbox to aplikacja kliencka popularnego, bezpłatnego dysku sieciowego.

Dropbox jest bardzo popularną usługą przechowywania danych w chmurze. Dzięki tej aplikacji możemy zawsze skorzystać z naszych dokumentów, plików, zdjęć czy filmów. Będąc poza domem spokojnie udostępnimy znajomym, rodzinie pojedyncze zdjęcia czy nawet całe albumy. Aplikacja posiada integrację z systemem i pozwala automatycznie wysyłać zrobione telefonem zdjęcia - nie musimy pamiętać o ich skopiowaniu np. na dysk komputera po powrocie.

Dropbox dla Androida pozwala nam tworzyć albumy i w zasadzie w wersji na telefon największy nacisk położono na zarządzanie zdjęciami. Wszystkie inne dokumenty otwierają się w dedykowanych dla nich aplikacjach zainstalowanych w systemie. Aplikacja do pracy wymaga założonego konta na www.dropbox.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nightheron   2 #9 29.08.2018 15:09

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB --> https://db.tt/FO3MTDiv6b

rakso5   12 #8 24.09.2017 03:20

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB --> https://db.tt/74olblih

  #7 11.02.2016 15:38

Bardzo użyteczna usługa jeżeli chcesz mieć swoje niezbędne pliki zawsze pod ręką na każdym urządzeniu. Dodatkowo można powiększyć wielkość darmowego konta do maksymalnie 16GB spełniając określone kryteria. Przykładowo za rejestrację z polecenia innej osoby otrzymujesz dodatkowe 500MB tak samo jak i osoba polecająca. Mój link referencyjny to https://db.tt/swLXDeOZ - gdyż trzeba sobie pomagać ;).

rakso5   12 #6 27.11.2015 02:08

Proszę pomóżcie, wy także dostaniecie dodatkowe miejsce więc warto zarejestrować się z mojego linka. Polecam :)
https://db.tt/yCTfIhg

GL1zdA   13 #5 24.02.2015 14:16

Aplikacja OK, tylko niestety nie jest kompatybilna ze starszymi wersjami Androida. Jeśli ktoś chce dostępu do Dropboxa na starszym Androidzie (bo np. nie wydali następcy Xperii PLAY), to polecam wtyczkę do TotalBox do Total Commandera: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.onkokubo.tc.dropbox .

PS. Nie pogniewam się za założenie konta przez mój link polecający: https://db.tt/N0OHGiBw - da to mi i zakładającemu 0.5 GB więcej miejsca na Dropboxie.

Autor edytował komentarz.
Jrr   6 #4 19.02.2015 23:38

Aplikacja na Androida jest bardzo prosta w obsłudze, umożliwia zabezpieczenia dostępu przez ustalony kod pin, co jest wygodniejsze niż ciągłe wpisywanie hasła. Przy okazji zapobiega przed dostępem do konta osobom, które korzystają z naszego smartfona. Dodatkowo rejestracja z mojego polecenia -> https://db.tt/xHxCc0f9 <- daje gratis 500 mb przestrzeni i to na zawsze. Polecam :)

Kwiryniusz   4 #3 01.08.2014 22:18

Polacm instalację. Naprawdę dobra rzecz.
Dodatkowo, za rejestracje przy pomocy tego: https://db.tt/ewxuWiWQ linku, otrzymasz 500 MB przestrzeni dyskowej extra, co przy startowym rozmiarze 2GB stanowi + 25%, a więc całkiem niezłą okazję.

Anissa   4 #2 02.06.2014 00:06

Jako, że często używam zarówno COPY jak i z przyzwyczajenia Dropbox'a (ale nieco mniej), zrobiłam sobie prywatne testy na dwóch komputerach i różnych łączach z obiema popularnymi chmurami paczkami rzędu 4 GB zróżnicowanych wielkością plików. Łącznie około 2500 sztuk. Testy były przeróżne, w tym aktualizacje delta, a zostały wykonane najnowszymi wersjami obu aplikacji. Począwszy od zrzucenia wszystkiego od zera do chmury, a skończywszy na kosmetycznych zmianach w ok 2000 plików i ponownej całkowitej synchronizacji. Jak by nie patrzeć każdorazowo COPY w wersji PC wychodził obronną ręką i był średnio około 5-10% szybszy od Dropboxa. Dropbox był za to każdorazowo minimalnie szybszy od COPY w synchronizacji testowej bazy z poziomu smartfona z Androidem 4.2.

Polecam Wam obie chmurki, dostępne na wiele możliwych platform, w tym na iOS'a. Osobiście od pewnego czasu preferuję COPY, która daje nam podobne wydajnościowo narzędzia (w tym wspomniana umiejętność aktualizacji delta), ale aż 10x więcej miejsca na start i 5 GB każdorazowo dodatkowo przy poleceniu rejestracji niż oferuje nam Dropbox w swoim bezpłatnym wariancie.

Zapraszam serdecznie do rejestracji z moich referencyjnych odsyłaczy...

https://copy.com?r=8YGizk

Jeśli ktoś wybierze pojemniejszą i IMVHO minimalnie szybszą chmurę COPY, to po rejestracji z powyższego odsyłacza dostanie w COPY aż o 5 GB więcej, czyli całe 20 GB na start (a po pełnej rejestracji i instalacji profilu nawet 25 GB).

https://db.tt/vg6jEyc9

Rejestrując DropBox'a z powyższego odsyłacza dostaniecie na starcie 0,5 GB więcej czyli łącznie 2,5 GB na start. Dodatkowe 3 GB zdobędziecie dzięki opcji "Camera Upload", czyli automatycznego zgrywania zdjęć z aparatu fotograficznego lub telefonu. Wymaga to jednak uploadowania na serwer Dropboxa tych 3 GB zdjęć.
Niestety, tak jak już wcześniej pisałam, Dropbox powoli nie wytrzymuje ostrej konkurencji. Widać to szczególnie po ilości oferowanego miejsca w jego bezpłatnej ofercie.

msdraziel   1 #1 18.10.2013 23:15

Bardzo fajny program, jakby ktoś chciał założyć konto to proszę przez mój link polecający https://db.tt/o7sob1TU
Dostaniesz wtedy 0,5 GB miejsca więcej niż przy założeniu konta z głównej strony