r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dropbox 26.4.23

Strona główna Mac Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dropbox to klient usługi do przechowywania plików w chmurze o tej samej nazwie. Program pozwala na automatyczną synchronizację plików i ułatwia przeglądanie zawartości zdalnego dysku.

Galeria programu

Po zalogowaniu się do konta na Droboksie program dodaje do Findera folder, w którym znajdą się wszystkie pliki z Dropboksa oraz automatycznie synchronizuje pliki z tego folderu ze zdalnym dyskiem. Ponadto można włączyć automatyczne wysyłanie zdjęć i filmów z aparatów podłączonych do Maka na Dropboksa, a także automatycznie wysyłać zrzuty ekranu.

W ustawieniach programu można określić maksymalną prędkość transferu plików lub wstrzymać synchronizację. Z menu programu oraz z menu kontekstowego Findera można także uzyskać odnośnik do udostępniania plików z Dropboksa innym użytkownikom.

Rozmiar darmowego dysku Dropboksa to 2 GB, ale można go powiększyć biorąc udział w betatestach oraz polecając Dropboksa innym. Można także dokupić więcej miejsca.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejne problemy Dropboksa: pliki usunięte lata temu powróciły do schowków

72
OPROGRAMOWANIE 24.01.2017 | Maciej Olanicki

Nie sposób powiedzieć, aby Dropbox miał w ostatnich miesiącach dobrą passę. W sierpniu pojawiły się informacje o wycieku danych blisko 70 mln kont, zaś w ostatnim czasie jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji, pobieranie folderów została udostępniona tylko użytkownikom kont Pro. A to nie koniec kiepskich informacji dla użytkowników tej usługi. Jak informuje Zaufana Trzecia Strona, zgłaszają oni, że w ich cyberschowakach pojawiły się powtórnie usunięte wcześniej pliki. W niektórych przypadkach były to dane, które użytkownicy usunęli (lub przynajmniej myśleli, że usuwają) nawet 9 lat temu. …

Logowanie do Dropboksa za pomocą konta Google? Odtąd to możliwe

13
OPROGRAMOWANIE 17.10.2016 | Maciej Olanicki

Systematycznie odzwyczajamy się od procedury rejestracyjnej w serwisach internetowych opartej na uzupełnianiu danych i weryfikacji mailowej. Logowanie za pośrednictwem serwisów społecznościowych czy innych popularnych usług może być kolejnym gwoździem do trumny niekomercyjnego wykorzystywania poczty mailowej. Przykład? Za pomocą konta Google można już logować się do Dropboksa. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że przecież Google oferuje w ramach własnych usług bezpośrednią konkurencję dla Dropboksa, czyli Dysk Google. Nie przeszkodziło to jednak administracji tej pierwszej usługi na stworzenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rakso5   12 #2 24.09.2017 03:20

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB --> https://db.tt/74olblih

  #1 11.02.2016 15:39

Bardzo użyteczna usługa jeżeli chcesz mieć swoje niezbędne pliki zawsze pod ręką na każdym urządzeniu. Dodatkowo można powiększyć wielkość darmowego konta do maksymalnie 16GB spełniając określone kryteria. Przykładowo za rejestrację z polecenia innej osoby otrzymujesz dodatkowe 500MB tak samo jak i osoba polecająca. Mój link referencyjny to https://db.tt/swLXDeOZ - gdyż trzeba sobie pomagać ;).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.