Druga publiczna beta OS X i iOS już dostępne

Strona głównaDruga publiczna beta OS X i iOS już dostępne
23.07.2015 11:27
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Apple udostępniło nowe wersje testowe systemów iOS 9 oraz OS X 10.11 El Capitan w programie publicznych testów. Mogą z nich skorzystać wszyscy zainteresowanie, bez potrzeby wykupienia specjalnego konta jak ma to miejsce w przypadku edycji dla programistów.

bDUHHumZ

Choć nie podano dokładnej listy wprowadzonych zmian i nowości, wydaje się, że są one zbliżone do tych z ostatniej bety dla deweloperów. Dotyczą stabilności działania, drobnych zmian w interfejsie i działaniu niektórych aplikacji systemowych. W iOS poprawiono np. współdzielenie ekranu przez aplikacji na iPadzie.

350139485046138313

Aby skorzystać z otwartego programu wersji beta należy zalogować się na specjalnie przygotowanej stronie beta.apple.com. Znajdziemy tam nie tylko instrukcje jak zdobyć wersję testową nowego systemu, ale również jak się do niej przygotować tworząc wcześniej kopię zapasową danych. Więcej o programie beta możecie przeczytać w naszym archiwalnym wpisie. Jeżeli jesteście już uczestnikami programu nowe wersjie systemu możecie pobrać z poziomu App Store'a w przypadku OS X oraz Ustawień w przypadku iOS.

Udostępnij:
bDUHHunX