3ds Max 2008 już do pobrania!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już można zapoznać się z najnowszą wersją 3ds Max, uznawanego za jeden z najlepszych programów do tworzenia grafiki trójwymiarowej, renderowania, animowania i modelowania 3D.

W najnowszej odsłonie 3ds Max zyskał na wydajności oraz funkcjonalności. Dzięki zmianom, jakie wprowadzono, obszary robocze lepiej współpracują z grupami modeli oraz materiałów, co pozwala w bardziej przystępny sposób kompleksowo pracować z wieloma obiektami. Kolejnym udogodnieniem w pracy z duża liczbą zasobów jest wprowadzenie narzędzia nazwanego Scene Explorer - ułatwia ono zarządzanie grupami oraz obiektami na scenie w sposób niezwykle intuicyjny i efektywny.

Zestaw narzędzi Review oparty na silniku gier znacznie zwiększa wydajność renderingu iteracyjnego. Autodesk zwiększył również kompatybilność 3ds Max'a z innymi swoimi aplikacjami rozbudowując import plików o rozszerzeniach DWG i FBX . Zwiększono funkcjonalność UI oferując więcej możliwości ręcznego tworzenia modeli. Jest to również pierwsze pełna wersja programu oficjalnie kompatybilna z 32/64 bitową wersją systemu Windows Vista oraz platformą DirectX 10.

Wersję 30-dniową pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D

© dobreprogramy