Microsoft To-Do już nie będzie przerywał muzyki swoimi dźwiękami

Microsoft To‑Do już nie będzie przerywał muzyki swoimi dźwiękami

Microsoft To-Do już nie będzie przerywał muzyki swoimi dźwiękami
04.12.2017 04:00

Microsoft wydał niedużą aktualizację dla aplikacji uniwersalnej Microsoft To-Do. Jeśli nie korzystaliście z aplikacji, gdyż jej dźwięki przerywały odtwarzanie muzyki, możecie spokojnie do niej wrócić. Problem ten został rozwiązany.

Microsoft To-Do to lista zadań do zrobienia, świetnie pasująca do Windowsa i Office'a. Plany na najbliższe dni są synchronizowane z Outlookiem, jednak nie tym zasłynęła aplikacja. Jej charakterystyczną cechą jest codzienne prezentowanie zaplanowanych na dany dzień zadań razem z sugestiami zaległych, ale ważnych spraw. Microsoft To-Do została oczywiście zaprojektowana zgodnie z wytycznymi Fluent Design.

Aktualizacja 1.19.3281.0 poprawia kilka problemów z użytecznością aplikacji. Wspomniane wyżej przerywanie odtwarzania muzyki było związane z tym, że Microsoft To-Do przejmował kontrolę nad odtwarzaczem multimediów. W związku z tym przyjemny „dzwoneczek”, informujący o zakończeniu zadania, wstrzymywał odtwarzanie muzyki. Microsoft obiecuje, że problem ten nie będzie się już powtarzał.

Pozostałe zmiany to między innymi poprawki interfejsu, dzięki którym przestaną występować problemy z zaznaczaniem kilku zadań, gdy trzymamy wciśnięty klawisz Shift. Aplikacja będzie teraz zagnieżdżać się w menu Start. Nie powinny też występować przestoje i nieoczekiwane kończenie pracy aplikacji zaraz po zalogowaniu się.

Microsoft To-Do jest dostępna dla Windowsa jako uniwersalna aplikacja, a także dla Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)