bDZqwdJx

Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MSOffice

Strona głównaWindowsEdukacja i naukaSłowniki i translatoryDwukierunkowy słownik ang-pol dla MS
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny słownik ang-pol i pol-ang. W odróżnieniu od innychprogramów tego typu nie posiada własnego interfesju, ale ściśleintegruje się z edytorem tekstu Microsoft Word i innymi składnikamipakietu Microsoft Office.

bDZqwdJz

Po zainstalowaniu słownik jest dostępnyjako wbudowane narzędzie, dzięki czemu można za pośrednictwemjednego kliknięcia (zaznaczając wyraz i klikając prawym przyciskiemmyszy lub za pośrednictwem funkcji Badanie) uzyskać tłumaczeniewskazanego słowa bez konieczności uruchamiania innych programów iprzechodzenia do innego okna. Kierunek działania słownika jestwybierany automatycznie na podstawie języka dokumentu. Słownikodnajduje hasła niezależnie od formy fleksyjnej, w jakiej występująw tekście. Baza słownika zawiera łącznie ponad 100 tys. haseł.

Producent programu jest autorem wszystkich narzędzi słownikowychobecnych w polskich wersjach Microsoft Office: modułów sprawdzaniapisowni i gramatyki, dzielenia wyrazów oraz słownika synonimów(tezaurusa).Uwaga!* - podane wymagania systemowe dotyczą pakietu Microsoft Office wwersji XP. W przypadku Microsoft Office w wersji 2003 wymaganiasystemowe to Microsoft Windows 2000 lub XP. 1. Do poprawnej pracy programu wymagany jest zainstalowany wsystemie edytor tekstów Microsoft Word w wersji 2002 (Office XP)lub 2003. 2. Słownik współpracuje również z innymi aplikacjami pakietuMicrosoft Office 2003 oferującymi funkcję Badanie (menu Narzędzia,polecenie Zbadaj) tj.: Excel, PowerPoint, Publisher, Visio, OneNotei Outlook.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Officewersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.410 ocen
Liczba pobrań273 912
Data aktualizacji21 gru 2005
Rozmiar pliku5.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZqwdKe
bDZqwdKv