Dying Light 2 zaprezentowane: zapowiada się na świetny sequel polskiej produkcji

Dying Light 2 zaprezentowane: zapowiada się na świetny sequel polskiej produkcji

Dying Light 2 zaprezentowane: zapowiada się na świetny sequel polskiej produkcji
11.06.2018 17:44

W Polsce powstają naprawdę dobre gry. Do listy świetnych produkcji z pewnością można zaliczyć serię Wiedźmin czy wydaną w 2015 roku produkcję Dying Light. Podczas trwających właśnie targów E3, poznaliśmy szczegóły dotyczące nowe odsłony drugiego ze wspomnianych tytułów.

Według materiałów, które zostały przedstawione na tegorocznym E3, Dying Light 2 zachowana główne założenia mechaniki pierwszej części. Ponownie będziemy mogli wspinać się po budynkach, ale tym razem zamiast miasta wzorowanego na Rio de Janeiro, przyjdzie nam poznać wirtualny świat przypominający duże europejskie miasto. Twórcy określają świat współczesnym średniowieczem.

Przeżycie w zniszczonym mieście nie będzie łatwe. Na naszej drodze stanie armia zombie. Podjęte przez gracza wybory mają mieć odczuwalny wpływ na otaczający go świat. Fabuła ma stać na wysokim poziomie, a to za sprawą zatrudnienia Chrisa Avellone, który brał udział przy takich kultowych grach, jak Pillars of Eternity, Fallout 2 czy Planescape: Torment.

Dying Light 2 - E3 2018 Gameplay World Premiere

Z pewnością na udostępnionych filmikach wrażenie na robi oprawa graficzna. Polska gra prezentuje się bardzo dobrze. Nowe miasto jest rozbudowane i składa się z wielu poziomów. Poruszać możemy się zarówno po ulicach, w środku wybranych budynków, jak i po dachach.

Dying Light 2 trafi na wszystkie popularne platformy. Zagramy więc na PC, Xboksie One i PlayStation 4. To nie jedyna polska produkcja zaprezentowana podczas E3 2018. Wczoraj pisaliśmy o nowej grze twórców Wiedźmina – Cyberpunk 2077

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)