ePapyrus PDF-Pro ePapyrus PDF-Pro 5.1

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ePapyrus PDF-Pro to edytor dokumentów zapisanych w formacie PDF, który umożliwia także wprowadzenie komentarzy do plików.

Warto dodać, że oprócz przeglądania dokumentów, ePapyrus PDF-Pro oferuje także możliwość tworzenia nowych plików PDF obsługując w tym zakresie dokumenty Microsoft Word i Microsoft Excel, pliki graficzne (nie tylko JPG, ale np. DjVu) oraz wiele innych najpopularniejszych formatów. Wszystkie tego rodzaju dane możemy zaszyfrować, by ochronić je przed niepowołanymi osobami.

ePapyrus PDF-Pro może pochwalić się bardzo przejrzystym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Zarówno edycja (np. dzielenie na strony, obracanie dokumentu, dodawanie notatek), jak i tworzenie nowych PDF-ów nie powinno sprawić kłopotów nawet początkującym odbiorcom. Podobnie wygląda sprawa z wprowadzeniem komentarzy, pieczątek, znaków wodnych czy hiperłączy do dokumentu.

Oprócz tego ePapyrus PDF-Pro wspiera tryb wsadowy, który umożliwia szybkie konwertowanie wielu dokumentów np. z formatu DOC do PDF. Pracę zdecydowanie ułatwia wykorzystanie techniki "przeciągnij i upuść" pozwalającej na szybkie umieszczenie w oknie programu plików, jakie zamierzamy poddać konwertowaniu.

Uwaga

  • Aby skorzystać z programu w wersji bezpłatnej należy podczas instalacji w polu 'Serial number' wpisać kod 'Personal'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!