bEhCqPCJ

Easy Rider3.58

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Easy Rider jest słownikiem angielsko-polskim (20 tys. haseł) ipolsko-angielskim (19 tys.) oraz niemiecko-polskim (22 tys.) ipolsko-niemieckim (10 tys.) z dodatkowymi trybami pracypomagającymi w czytaniu tekstów i ich ręcznym tłumaczeniu.

bEhCqPCL

Programjest łatwy w użytkowaniu i szybki. Wygląd okna programu jestzależny od wybranego trybu pracy ale wspólnym elementem jest polesłownika, wyświetlające kolejne hasła w porządku alfabetycznym,jedno pod drugim. Dla zwiększenia czytelności tekst jestodpowiednio kolorowany, hasła są oddzielone poziomą linią, aaktywne hasło ma inny kolor tła. Program ma co prawda statusshareware ale jego rejestracja jest możliwa za naprawdę symbolicznąopłatą.

Uwaga!

Program jest dostępny jako wersja testowa. Po ściągnięciu ze strony izainstalowaniu, będą dostępne tylko słowa na literę A, B, C i D.Dostęp do pozostałych liter uzyskać można po zarejestrowaniuprogramu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Easy Rider 3.58wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentDaniel Sęk
Liczba pobrań50 866
Data aktualizacji29 maj 2017
Rozmiar pliku1.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhCqPDq
bEhCqPDH