bDUqeoER
Easy Voice Recorder ikona

Easy Voice Recorder

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Easy Voice Recorder może z powodzeniem posłużyć jako nieskomplikowany i łatwo dostępny dyktafon, którego brakuje w większości aparatów z Androidem.

bDUqeoET

Aplikacja jest bardzo szybka i prosta w obsłudze. W oknie rejestratora mamy podgląd na parametry i możliwą do osiągnięcia długość nagrania, która jest zależna od pamięci w urządzeniu. Darmowa wersja umożliwia nagrywanie w mono w jakości 16-bit oraz redukcję zakłóceń. Do wyboru mamy także trzy rodzaje kodowania dźwięku (pliki AMR, AAC i PCM). W wersji PRO dodatkowo dochodzi m.in. nagrywanie w Stereo, nagrywanie przez mikrofon Bluetooth czy organizowanie nagrań w folderach i zapisywanie plików na karcie SD (obecnie jest to pamięć telefonu).

Funkcjonalność, szybkość działania czy możliwość pauzowania nagrania to najważniejsze zalety tej aplikacji. Aplikacja ma także swój widżet, pozwalający na skorzystanie z podstawowych funkcji z poziomu ekranu. Niestety bezpłatna wersja to także liczne ograniczenia, przede wszystkim jakościowe. Telefon musi znajdować się blisko źródła dźwięku, by nagranie było zrozumiałe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentDigipom
Liczba pobrań1 260
Data aktualizacji15 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Easy Voice Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUqeoFy
bDUqeoFP