AndroidAkcesoriaNagrywanie rozmów i dyktafonyEasy Voice Recorder
Easy Voice Recorder ikona

Easy Voice Recorder

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Easy Voice Recorder może z powodzeniem posłużyć jako nieskomplikowany i łatwo dostępny dyktafon, którego brakuje w większości aparatów z Androidem.

Aplikacja jest bardzo szybka i prosta w obsłudze. W oknie rejestratora mamy podgląd na parametry i możliwą do osiągnięcia długość nagrania, która jest zależna od pamięci w urządzeniu. Darmowa wersja umożliwia nagrywanie w mono w jakości 16-bit oraz redukcję zakłóceń. Do wyboru mamy także trzy rodzaje kodowania dźwięku (pliki AMR, AAC i PCM). W wersji PRO dodatkowo dochodzi m.in. nagrywanie w Stereo, nagrywanie przez mikrofon Bluetooth czy organizowanie nagrań w folderach i zapisywanie plików na karcie SD (obecnie jest to pamięć telefonu).

Funkcjonalność, szybkość działania czy możliwość pauzowania nagrania to najważniejsze zalety tej aplikacji. Aplikacja ma także swój widżet, pozwalający na skorzystanie z podstawowych funkcji z poziomu ekranu. Niestety bezpłatna wersja to także liczne ograniczenia, przede wszystkim jakościowe. Telefon musi znajdować się blisko źródła dźwięku, by nagranie było zrozumiałe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentDigipom
Liczba pobrań1 458
Data aktualizacji9 lip 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Easy Voice Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)