WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweEnhanso
Enhanso ikona

Enhanso2.1.1 Pro

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Enhanso zawiera rozmaite narzędzia systemowe i diagnostyczne pozwalające na zwiększenie wydajności pracy komputera. Program współpracuje z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows (Windows 7, Windows 8 i Windows 10).

Enhanso pozwala na defragmentację systemu plików i rejestru, a także umożliwia szybkie wyszukiwanie i usuwanie zbędnych plików i folderów. Program oddaje do dyspozycji także narzędzia systemowe o wszelakim zastosowaniu (np. wyłączenie nieprzydatnych funkcji w Panelu Sterowania). Za jego pomocą wykryjemy i zlikwidujemy także usterki występujące w popularnych "okienkach". Wykonując te czynności zwiększymy zasoby systemowe, ilość miejsca na HDD oraz wydajność naszego peceta.

Korzystając z programu Enhanso pozyskamy również szczegółowe informacje na temat podzespołów zainstalowanych w komputerze i oprogramowaniu znajdującym się na dysku twardym. Sprawdzimy między innymi temperaturę i stopień wykorzystania procesora czy karty graficznej, a także – w razie potrzeby – wyłączymy aktywne procesy, które nie są niezbędne do działania, ale niepotrzebnie obciążają RAM, GPU lub CPU.

Enhanso oferuje także możliwość łatwego skonfigurowania ustawień bezpieczeństwa. Można dostosować zabezpieczenia wedle preferencji, chroniąc swój komputera przed rozmaitymi zagrożeniami.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSeriousBit
Liczba pobrań109
Data aktualizacji30 lis 2015
Rozmiar pliku15.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Enhanso ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)