Facebook pracuje nad Threads. To nowy komunikator dla użytkowników Instagrama

Trwają prace nad nowym komunikatorem dla użytkowników Instagrama
Trwają prace nad nowym komunikatorem dla użytkowników Instagrama
Oskar Ziomek

27.08.2019 19:05, aktual.: 27.08.2019 19:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy Instagrama prawdopodobnie już niedługo będą mogli korzystać z nowej aplikacji Threads, która jest tworzona jako dodatek do serwisu. Ma ona ułatwić kontakt z najbliższymi znajomymi.

Na prace Facebooka nad programem Threads zwraca uwagę serwis The Verge. Jak się okazuje, Threads ma być dodatkiem do Instagrama w formie komunikatora, który poza opcją prowadzenia czatu i przesyłania zdjęć, pozwoli także dzielić się swoją lokalizacją, prędkością i poziomem naładowania akumulatora w urządzeniu.

Wizualizacja Threads, źródło: The Verge.
Wizualizacja Threads, źródło: The Verge.

Wszystko wskazuje na to, że aplikacja mogłaby być nie tylko osobnym programem. Integracja z aplikacją Instagramu pozwoliłaby użytkownikom łatwiej zaglądać do wiadomości. Nie można więc wykluczyć zależności obydwu programów na kształt integracji Facebooka i Messengera – z poziomu tego pierwszego można zajrzeć do aplikacji komunikatora klikając jeden przycisk w interfejsie.

Według nieoficjalnych informacji, aplikacja jest już gotowa i testowana wewnętrznie przez pracowników Facebooka. Niestety, na razie nie wiadomo kiedy Threads ujrzy światło dzienne. Wewnętrzne testy mogą oznaczać etap ostatnich szlifów komunikatora, ale z drugiej strony niewykluczone, że potrwają tygodniami, o ile nie kilka miesięcy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)