Faktury Express 7 za darmo dla Czytelników portalu

Kuba Pawlak

20.06.2013 14:23, aktual.: 20.06.2013 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Polpress udostępniła po raz kolejny specjalnie przygotowaną, bezpłatną wersję popularnego programu do fakturowania — Faktury Express 7.

FakturyExpress 7.40 to prosty w obsłudze ale rozbudowany program do fakturowania. Umożliwia wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów tj. faktur VAT, VAT MP, VAT RR, eksportowych, pro-forma, duplikatów, korekt z możliwością definiowania ich wyglądu. Oprócz polskiej waluty obsługiwane jest także EUR i USD. Program umożliwia prowadzenie rejestru sprzedaży, wystawionych faktur, kontrahentów, towarów a nawet sprzedawców (jedna licencja programu pozwala na wystawianie dokumentów przez kilka firm). W programie zawarto też kilka pomocnych funkcji: moduł kasowy (z opcją wydawania reszty), moduł wydruku przelewów (automatycznie do faktury ale również do ZUS i US), a także obsługę kodów kreskowych towarów.

Obraz

W siódmej wersji aplikacji pojawił się nowy moduł podatkowej książka przychodów i rozchodów (PKPiR), możliwość pracy na kartach, archiwum wpłat KP, nowy system kontroli wpłat za faktury - rozliczenia wystawionych faktur oraz możliwość bezpośredniego drukowania plików do formatu PDF. Faktury Express 7 oferują również funkcję automatycznej archiwizacji danych, które będą zapisywane do wskazanego katalogu o wybranej częstotliwości dziennej, tygodniowej lub miesięcznej.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że nasi Czytelnicy mogą skorzystać z rabatu 10% na wszystkie programy firmy Polpress udając się do oficjalnego sklepu producenta. Kod rabatowy upoważniający do zniżki to: X15T-1372-R1E2. Z promocji można skorzystać do końca 2015 roku.

Specjalną edycję programu Faktury Express 7 można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Firma-> Programy dofakturowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)