ffDiaporama 2.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ffDiaporama to bezpłatna aplikacja przeznaczona do montażu i tworzenia sekwencji wideo z wykorzystaniem dodatkowych elementów takich jak tekst, zdjęcia, animacje, klipy wideo oraz muzyka.

Program idealnie nadaje się do prostego montażu filmów oraz zdjęć cyfrowych. Poszczególne sekwencje wideo składane są w formie pokazu slajdów. Oprócz tego program umożliwia nam dodawanie do tworzonego projektu ścieżki dźwiękowej oraz specjalnych filtrów, które usprawnią wygląd montowanego filmu.

ffDiaporama posiada również możliwość dodawania rozmaitych efektów przejścia, modyfikowania tła, muzyki oraz klipu wideo, w którym możemy ustawić rozdzielczość obrazu oraz manipulować nim obracając o zadany kąt. Nie zabrakło w nim dodatkowych opcji do zmiany jasności, barwy i kontrastu.

Program oferuje możliwość renderowania utworzonego projektu do dowolnego formatu wideo wybranego przez użytkownika. Znajdziemy w nim gotowe profile, za pomocą których przetworzymy film do formatów obsługiwanych przez witryny internetowe (YouTube) i urządzenia przenośne. Warto wspomnieć o tym, że ffDiaporama obsługuje również format wysokiej jakości HD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
nie działa
ocena użytkownika
22.11.2017 21:20 • Recenzja do wersji 2.1

prawie żadnych efektów podstawowych np. zamazanie kawałka, wycięcie nie części filmu tylko kawałka obrazu, przesunięcie obrazu raz zadziałało, a 2. raz nie 3. uruchomienie programu błąd i nie działa już 4 krok to odinstalowanie.