AndroidDomInteligentny domFIBARO
FIBARO ikona

FIBARO

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FIBARO to oficjalna aplikacja służąca do kontrolowania różnego rodzaju urządzeń producenta o tej samej nazwie, w ramach sterowania inteligentnym domem. Obsługiwane jest między innymi sterowanie oświetleniem, roletami, monitoringiem, czujnikami ruchu oraz alarmem.

Menu główne programu to duże ikony, dzięki którym zostaniemy przełączeni do sterowania konkretnym elementem. Mieszczą się one na dwóch ekranach, które można przełączać przesunięciem w poziomie. W dolnej części interfejsu znalazło się miejsce dla dodatkowych ikonek, które przeniosą nas do wybranych elementów sterowania.

Aby korzystać z programu konieczne jest uprzednie połączenie się z centralką sterowania inteligentnym domem Fibaro oraz zalogowanie do jej ustawień. Wbudowany w aplikację kreator ułatwi automatyczne znalezienie sprzętu, który jest w zasięgu, ale w razie problemów z komunikacją możliwe jest także ręczne wprowadzenie parametrów połączenia.

Korzystanie z aplikacji mobilnej systemu Fibaro przyczynia się także do rozszerzenia jego dotychczasowych możliwości. Aplikacja potrafi na przykład śledzić lokalizację z wykorzystaniem GPS, by na tej podstawie odpowiednio sterować automatyką domu. Używanie programu jest ułatwione dzięki opcji wyświetlania powiadomień push.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań410
Data aktualizacji24 wrz 2019
Rozmiar pliku0.26 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
FIBARO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)