Filtry Snapchata udostępnione na komputerach. Przywdziej psie uszy i prowadź wideorozmowę

Filtry Snapchata udostępnione na komputerach. Przywdziej psie uszy i prowadź wideorozmowę

Filtry Snapchata udostępnione na komputerach. Przywdziej psie uszy i prowadź wideorozmowę
Piotr Urbaniak
26.10.2018 21:08

Snapchat desperacko poszukuje kolejnych sposobów na wybicie się z finansowego dołka. Było już partnerstwo z Amazonem, w celu umożliwienia sprawnego kupna fotografowanych przedmiotów, i autorskie produkcje filmowe. Co następne, zapytacie? Odpowiedź brzmi: próba przeniesienia doskonale znanych filtrów, zmieniających wygląd twarzy – znaku rozpoznawczego Snapchata – na komputery osobiste z systemem Windows lub macOS.

Aplikacja Snap Camera, bo o niej tu mowa, pozwala zmodyfikować strumień danych z kamerki internetowej tak, nanieść na twarz jeden z kilkudziesięciu efektów zwanych Snapchat Lenses. Przez to możemy, na przykład, przywdziać psie uszy albo wizerunek kosmity.

Introducing Snap Camera | Snapchat Lenses for Desktop

Spreparowany tym sposobem obraz staje się dostępny dla wszystkich programów trzecich, które pozwalają na transmisję wideo. Co następuje, zmieniony wygląd zaprezentujemy chociażby podczas rozmowy na Skypie czy Hangoutsie. Przy czym samo przedsiębiorstwo uśmiecha się zwłaszcza do streamerów, kusząc partnerstwem z platformą Twitch.

Jak informuje Snapchat, do korzystania z programu Snap Camera nie jest wymagane żadne konto. Wystarczy pobrać go nieodpłatnie z oficjalnej strony internetowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)