Firefox 69 dostępny do pobrania. Oficjalna premiera we wtorek

Firefox 69 dostępny do pobrania. Oficjalna premiera we wtorek

Firefox 69 dostępny do pobrania. Oficjalna premiera we wtorek
Firefox 69 dostępny do pobrania. Oficjalna premiera we wtorek
02.09.2019 21:41

Mozilla zaplanowała wydanie nowego Firefoxa na wtorek, 3 września. Jak to często bywa, instalator nowej wersji przeglądarki jest już dostępny w naszej bazie programów.

Mozilla jeszcze nie opublikowała oficjalnej listy nowości w tej wersji Firefoxa, ale dostępne są informacje o becie wersji 69. Na ich podstawie możemy sporo dowiedzieć się o przeglądarce Firefox 69.

Firefox 69: Najwięcej skorzystasz na Macu

Firefox 69 przynosi bardzo dużo nowości dla systemu macOS. Mozilla zadbała o lepsze zarządzanie energią na Macach z dwiema kartami graficznymi. Osiągnięto to przez powrót do bardziej energooszczędnego układu graficznego, gdy wyświetlane są strony zawierające animacje WebGL. Ponadto Firefox został zintegrowany z Finderem – teraz menedżer plików może wyświetlać postęp pobierania przez Firefoxa.

Na Windowsie Firefox 69 wprowadza między innymi lepsze zarządzanie procesami. Program będzie podpowiadał, które procesy powinny mieć wyższy priorytet. Dzięki temu więcej mocy otrzymają karty aktywne w danej chwili. To powinno pozytywnie wpłynąć na responsywność przeglądarki. Ponadto Firefox 69 dla Windowsa zyska obsługę rozszerzenia Web Authentication HmacSecret, korzystającego z Windows Hello na systemach Windows 10 z aktualizacją z maja 2019.

Flash jest w Firefoxie 69 domyślnie wyłączony, a opcja włączenia go usunięta z ustawień. Wtyczka będzie uruchamiana na żądanie, gdy obiekt Flash zostanie wykryty na stronie.

W naszej bazie programów znajdziesz przeglądarkę Firefox 69 dla systemów Windows, MacOS, Android i iOS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)