r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox web browser 9.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Firefox web browser to mobilna wersja bardzo popularnej przeglądarki od firmy Mozilla. Jej główną zaletą jest dostęp do naszego konta, które pozwala synchronizować dane z przeglądarki pomiędzy różnymi systemami i platformami.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik, przedstawiający najważniejsze możliwości aplikacji. W następnym kroku zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto Moziila, nie jest to jednak obowiązkowe. Ekran główny mobilnego Firefoxa nie odbiega w znaczący sposób od konkurencyjnych rozwiązań.

Znajdziemy tu kafelki przypiętych stron, listę ulubionych, historię, dane z innych urządzeń oraz treści dodane do czytnika. U góry znajduje się tradycyjne okno służące do wpisania adresu, bądź też wyszukiwania. W niezbyt czytelny sposób umieszczono opcje, nie są one dostępne w prosty sposób z poziomu meny czy też widoku strony.

Z ich poziomu możemy zmienić domyślną wyszukiwarkę, ustawić blokowanie wyskakujących okien, czy też wyczyścić dane prywatne. Nie ma tego zbyt wiele. Samo renderowanie stron działa poprawnie i podczas testu nie sprawiało znaczących problemów. Firefox web browser to przeglądarka dedykowana głównie użytkownik innych wersji Liska.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Firefox Focus w końcu z kartami, Firefox na iOS-ie ochroni przed śledzeniem

35
OPROGRAMOWANIE 21.09.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Mozilla zaktualizowała mobilnego Firefoksa w wersji na iOS-a oraz przeglądarkę Firefox Focus na Androida. Przeglądarka na system Apple otrzymała funkcję ochrony przed śledzeniem, usprawnioną synchronizację i kompatybilność z najnowszym iOS 11. Z kolei Firefox Focus w końcu zyskuje możliwość przeglądania stron w kartach. Do tej pory Mozilla nie mogła w swojej przeglądarce na iOS zapewnić opcji ochrony przed śledzeniem. Wiceprezes ds. produkty firmy, Nick Nguyen, poinformował, że nowości są możliwe dzięki zmianom wprowadzonym przez Apple, które zapewniły m.in. dodanie wspomnianej funkcji. …

Firefox z izolowanymi kontenerami, choć na razie tylko w Test Pilot

71
OPROGRAMOWANIE 06.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nowość pojawiła się w Test Pilot – programie testów nowych funkcji Firefoksa. Ma to swoje zalety i wady. Z jednej strony każdy może testować opisywane przez nas wcześniej kontenery, które zapowiadają się na jedną z najciekawszych funkcji Firefoksa. Z drugiej jednak, umieszczenie jej w programie Test Pilot nie zwiastuje szybkiej implementacji w stabilnym wydaniu. Po raz pierwszy kontenery zaprezentowano w czerwcu w kanale Nigthly. Pomysłowa funkcja pozwala na izolowanie pamięci podręcznej i ciasteczek, dzięki czemu użytkownik może korzystać z wielu kont np. w serwisach społecznościowych w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.