Firefox Sync 1.4 do pobrania

Firefox Sync 1.4 do pobrania

Wojciech Cybulski
01.07.2010 14:12

Ukazała się kolejna wersja Firefox Sync - dodatku, który pozwala na synchronizację otwartych kart, historii, zapisanych haseł i zakładek między kilkoma instancjami przeglądarki Firefox.

Firefox Sync 1.4 umożliwia nadawanie poszczególnym komputerom nazw (identyfikatorów) co pozwala m.in. skorzystać z Firefox Home dla iPhone - aplikacji zapewniającej synchronizację ustawień między komputerem, a smartfonem Apple. Wśród nowości wprowadzonych do tego wydania Firefox Sync znajdziemy także istotne zmiany w interfejsie użytkownika. Odświeżone GUI jest teraz bardziej przejrzyste i wpisuje się w politykę kompleksowej przebudowy wyglądu Firefoksa. Firefox Sync 1.4 jest teraz dostępny wyłącznie z menu Narzędzia - w poprzednich wydaniach był także obecny na pasku stanu. Dodatek został także wzbogacony o liczne poprawki zwiększające stabilność działania oraz zawiera usprawnienia poprawiające wydajność synchronizacji.

Firefox Sync 4 można pobrać bezpośrednio z serwerów Mozilli. Dodatek docelowo zostanie zintegrowany z przeglądarką w momencie debiutu finalnej wersji Firefoksa 4.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)