AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne przeglądarki internetoweFlyperlink
Flyperlink ikona

Flyperlink1.43.rc3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Flyperlink to przeglądarka internetowa, która wyświetla treści stron za pomocą swego rodzaju nakładki na ekran. Skróty do odwiedzanych witryn prezentuje zaś w formie okręgów przypominających te stosowane np. w aplikacji Facebook Messenger.

Po zainstalowaniu, aplikacja poprosi nas o zresetowanie ustawień domyślnych przeglądarki internetowej, z której wcześniej korzystaliśmy na smartfonie lub tablecie. Następnie poprosi nas o otwarcie przykładowego linku i uruchomienie go we Flyperlink, zaznaczając jednocześnie opcję "Zawsze używaj tej aplikacji". Po wykonaniu tych kroków, program będzie w pełni gotowy do pracy.

Gdy uruchomimy program, na ekranie głównym wyświetli się pasek wyszukiwania stron oraz spis witryn, które dodaliśmy do zakładek. Wyszukując interesującą nas stronę, uruchomi się ona za pomocą nakładki na ekran, a w prawym lub górnym rogu (w zależności od tego, jaką lokalizację sami wybierzemy) widoczna będzie favikona strony zaprezentowana w formie bąbelka. Klikając go, możemy zminimalizować stronę (wtedy widoczny będzie jedynie bąbelek) lub przywrócić wyświetlanie jej treści. Z kolei gdy przytrzymamy bąbelek nieco dłużej, wyświetlą się dodatkowe opcje: u góry pojawi się ikona udostępniania, a na dole przycisk do wyłączania strony.

Treści internetowe prezentowane przez przeglądarkę Flyperlink można wyświetlać na dwa sposoby: za pomocą swoistej nakładki, która zajmuje mniej więcej 5/6 ekranu urządzenia lub za pomocą usługi Chrome Custom Tabs, wtedy strona zostanie pokazana w formie karty obejmującej cały ekran. Strony możemy szybko uruchamiać w innej przeglądarce, prezentującej treści w tradycyjny sposób, a także udostępniać je, szybko przełączać z wersji mobilnej na wersję przeglądarkową, a także zapisywać stronę w zakładkach.

Historię przeglądanych stron oraz ustawienia znajdziemy, uruchamiając Flyperlink z listy zainstalowanych aplikacji. Tutaj znajdziemy też moduł mikropłatności, za pomocą którego odblokujemy dostęp do dodatkowych funkcji programu. Płacąc ok. 5 zł będziemy mogli zmieniać rozmiar bąbelków ze skrótami do stron internetowych, pozbędziemy się też reklam widocznych w głównym menu aplikacji.

Flyperlink to program prosty w obsłudze, a strony internetowe otwierane za jego pomocą ładują się szybko i płynnie. To przeglądarka internetowa dla osób, które cenią sobie szybkość działania i do odwiedzania stron w internecie potrzebują prostego narzędzia, wolnego od nadmiaru funkcji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFlyperinc
Liczba pobrań62
Data aktualizacji4 mar 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Flyperlink ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)