WindowsGrafikaAkcesoria graficzneFree HEIC Converter
Free HEIC Converter ikona

Free HEIC Converter1.2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Free HEIC Converter

Free HEIC Converter jest niewielkim i darmowym narzędziem, które przeznaczone jest do konwertowania zdjęć HEIC do plików w formacie JPEG.

Wspomniany format HEIC to opracowany przez Apple kontener do przechowywania zdjęć w pamięci urządzeń tego producenta. Zadebiutował on wraz z wydaniem systemu iOS 11 i ma za zadanie oszczędzać pamięć w smartfonach iPhone przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej jakości fotografii. Niestety format ten wspierany jest tylko przez urządzenia mobilne pracujące co najmniej pod kontrolą systemu iOS 11 lub komputerów z OS 10.13. Obrazów z rozszerzeniem .heic nie otworzymy na komputerze z Windowsem, a także urządzeniach mobilnych z Androidem.

Free HEIC Converter pozbawiony został wszelakich wodotrysków, jest banalnie prosty w obsłudze i oferuje jedynie niezbędne funkcje umożliwiające przeprowadzenie konwersji plików HEIC do JPEG. Narzędzie z powodzeniem radzi sobie z przetwarzaniem pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów. W trakcie konwersji możliwe jest zachowanie danych EXIF w przetwarzanych plikach, jak również definiowanie wyjściowej jakości zdjęcia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań348
Data aktualizacji24 wrz 2023
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free HEIC Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)