Galaxy Note 7 nie weźmiesz do samolotu, ale wymienisz na (odpowiednim) lotnisku

Galaxy Note 7 nie weźmiesz do samolotu, ale wymienisz na (odpowiednim) lotnisku

Galaxy Note 7 nie weźmiesz do samolotu, ale wymienisz na (odpowiednim) lotnisku
18.10.2016 15:24

Wczoraj zastanawiałam się, co się stanie z tymi wszystkimi smartfonami, których nie można wziąć na pokład samolotu. Samsung po części rozwiąże ten problem. na niektórych lotniskach już zostały zainstalowane specjalne stoiska, na których właściciele będą mogli zamienić swoje egzemplarze Galaxy Note 7 na „bezpieczniejsze” smartfony.

Stanowiska Samsunga pojawiły się już na lotniskach w Korei Południowej i Australii. Można na nich zamienić wadliwego Galaxy na inne urządzenie Samsunga bez opłat. Obsługa nawet pomoże przenosić dane na nowe urządzenia.

Co więcej, pracownicy tych stoisk pomogą informować klientów o zakazie, by nie narażać nieświadomych podróżnych na straty materialne i dodatkowe kłopoty. Problem dotyczy również podróżujących z krajów, w których nie było możliwości wymiany smartfona, a którzy teraz nie mogą z nim wrócić do domu.

Stanowiska działają w godzinach największego obłożenia, czyli od 6 do 20. Na razie jest ich niewiele. Znajdziemy je na kilkunastu lotniskach Korei Południowej i Australii. Z czasem pojawią się też w innych krajach, ale wciąż najlepiej po prostu wymienić nowego Note'a przed podróżą, by oszczędzić sobie kłopotów. Jeśli stanowiska pojawią się na świecie dostatecznie szybko, obejdzie się bez ogromnych problemów logistycznych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)