Gamers Got Hearts — w ten weekend ruszy kolejna charytatywna wyprzedaż gier

Gamers Got Hearts — w ten weekend ruszy kolejna charytatywna wyprzedaż gier14.02.2014 14:01
Gamers Got Hearts — w ten weekend ruszy kolejna charytatywna wyprzedaż gier

Nie tylko Humble Bundle zbiera pieniądze na cele charytatywne, lecz także na naszym rodzimym poletku organizowane są akcje gromadzenia funduszy dla potrzebujących, a nie każdy może o tym wiedzieć. Krakowska firma G2A w zeszłym roku wystartowała z inicjatywą Save the Children Together, a kontynuowana ona będzie między innymi poprzez wyprzedaż gier Gamers Got Hearts, szykowaną już na najbliższy weekend.

350047017319491521

Od godziny 10 w sobotę 15 lutego do kupienia w cyfrowej formie pojawi się szereg ciekawych tytułów za nie więcej jak 3,5 dolara każdy. Na pewno będą to Rogue Legacy, Sniper: Ghost Warrior Gold, Alien Rage Unlimited, Forced, Faster Than Light, Monaco oraz Papers Please. Akcja prowadzona we współpracy między innymi z platformą Desura, PayPalem oraz CI Games cały dochód ze sprzedaży przekazuje na rzecz fundacji Save the Children. A nawet więcej — G2A chwali się, że dzięki wsparciu innej organizacji pomocy potrzebującym, kwota zebrana w trakcie wyprzedaży zostanie pomnożona 16-krotnie. Ilość gier będzie ograniczona, akcja potrwa do ich wyczerpania.

Warto mieć na względzie, że dzieciom można pomóc nawet nic nie kupując. Wystarczy podzielić się informacją o zbiórce głównej w serwisach społecznościowych. Każde udostępnienie to dodatkowy jeden dolar. Szczegóły znajdziecie na stronie akcji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)