MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweGemini II
Gemini II ikona

Gemini II2.5.7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gemini to sprytny program wyszukujący duplikaty w wybranym folderze. Wystarczy wskazać katalog, a aplikacja zrobi za nas resztę.

Program ma prosty, utrzymany w macowym stylu interfejs, okraszony miłymi dla oka animacjami. Praca z aplikacją rozpoczyna się od przeciągnięcia do okna programu wybranego katalogu lub wskazania jego lokalizacji ręcznie. Po kliknięciu na przycisk „Skanuj” rozpocznie się analiza danych, a gdy ten proces się zakończy, aplikacja wyświetli okno z wynikami skanowania. Jeśli Gemini wykryje zduplikowane pliki, przedstawi to w bardzo atrakcyjnej formie.

Program dzieli pliki według typu oraz wizualizuje wyniki na diagramie kołowym. Po zapoznaniu się z nimi możemy zadecydować co zrobić z ewentualnymi duplikatami. Mamy możliwość zachować najstarsze lub najnowsze pliki albo w ogóle nie dokonywać żadnych zmian. W preferencjach programu możemy między innymi skonfigurować listę ignorowania, zadecydować czy program ma usuwać znalezione puste foldery lub zaznaczyć opcje, aby program podczas skanowania sprawdzał zgodność z bibliotekami iTunes lub iPhoto.

Aplikacja Gemini to wykrywacz duplikatów, który świetnie wykonuje swoje zadanie. Ma ładny, w pełni spolszczony interfejs. Program dostępny jest za darmo w wersji demo, która działa przez 30 dni. Pełną wersje można zakupić w sklepie producenta lub za pośrednictwem Mac AppStore.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMac Paw
Liczba pobrań614
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku40.45 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Gemini II ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)