GeoCities przestanie działać 26 października

GeoCities przestanie działać 26 października

Redakcja
08.10.2009 18:02, aktualizacja: 09.10.2009 09:40

Firma Yahoo! poinformowała użytkowników GeoCities o tym, że już 26 października słynna usługa umożliwiająca tworzenie oraz hostowanie stron internetowych zostanie zamknięta. Osoby, które posiadają własną witrynę będą mogły ją przenieść i umieścić w serwisie Yahoo! Web Hosting.

W oficjalnym oświadczeniu Yahoo! poinformowało, że z dniem 26 października GeoCities zniknie z Sieci. Co za tym idzie, użytkownicy usługi stracą dostęp do swojego konta oraz plików jakie się na nim znajdują. Osoby, które będą jednak chciały, aby stworzone przez nich strony były nadal wyświetlane mogą je przenieść do serwisu Yahoo! Web Hosting. Rozwiązanie takie kosztować będzie jednak 4,99 USD miesięcznie przez pierwszy rok użytkowania (następnie cena ta wzrośnie do 9,95 USD). Opłaty te nie dotyczą jednak posiadaczy konta GeoCities Plus.

Przypomnijmy, że Yahoo! o zamknięciu GeoCities po raz pierwszy poinformowało w kwietniu tego roku. Wtedy jednak właściciel tego popularnego serwisu nie podał dokładnej daty jego zamknięcia. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę pomocy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)