Gesty w Gmailu na Androidzie w końcu można dostosować do własnych potrzeb

Gesty w Gmailu na Androidzie w końcu można dostosować do własnych potrzeb

Gesty w Gmailu na Androidzie w końcu można dostosować do własnych potrzeb
Oskar Ziomek
11.06.2018 18:12

Użytkownicy poczty Gmail mogą od niedawna korzystać na Androidzie z nowych akcji, które przypisuje się gestom przesunięcia na liście wiadomości. Od długiego czasu w ten sposób możliwe było wyłącznie archiwizowanie lub usuwanie wątków, lecz teraz lista dostępnych opcji została poszerzona o nowe możliwości.

Dotychczasowe opcje wciąż są dostępne, jednak dodatkowo możliwe jest już także oznaczanie wiadomości jako nieprzeczytanych, wywoływanie opcji Przenieś do lub odkładanie na później. Naturalnie działania można skonfigurować niezależnie od siebie dla gestu przesunięcia w lewo i w prawo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aby skonfigurować nowe akcje gestów, należy przejść do ustawień ogólnych i tam znaleźć opcję Działania przesuwania. Wybraną akcję aktywować można po wybraniu jej z wyskakującego okienka. Nowe opcje dostępne są dla użytkowników, którzy korzystają z aplikacji Gmaila w niedawno wydanej wersji 8.5.20.

Aby upewnić się, że wykorzystywana jest najnowsza dostępna dla danego urządzenia wersja, wystarczy wymusić jej aktualizację. Można to zrobić na przykład z poziomu Sklepu Play, gdzie dostać się można za pośrednictwem naszego katalogu z oprogramowaniem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)