GOG Galaxy wyjdzie z bety, zsynchronizuje z chmurą nawet stare gry

GOG Galaxy wyjdzie z bety, zsynchronizuje z chmurą nawet stare gry

GOG Galaxy wyjdzie z bety, zsynchronizuje z chmurą nawet stare gry
22.03.2017 21:36, aktualizacja: 12.10.2017 12:46

Dobra wiadomość dla miłośników klasyków, które można kupić na platformie GOG.com bez DRM. Klient GOG Galaxy, w kwietniu w końcu wyjdzie z bety i wprowadzi sporo oczekiwanych usprawnień.

Klient GOG Galaxy przede wszystkim wprowadzi uniwersalny mechanizm zapisywania danych gier w chmurze. W efekcie zapisywanie i synchronizacja postępu będzie dostępna nie tylko dla nowych pozycji ze sklepu, ale też dla klasyków, które powstały wiele lat przed czasami powszechnego dostępu do Internetu. Gry wydane kilkanaście i kilkadziesiąt lat temu zyskały możliwość synchronizacji danych pierwszy raz w historii. Oczywiście w każdej chwili można pobrać save'y gier i dowolnie wykorzystać.

Ponadto wersja 1.2 GOG Galaxy pozwoli powyłączać nieużywane funkcje programu. „Pod maską” znalazł się tryb hibernacji, dzięki któremu klient będzie potrzebował mniej mocy obliczeniowej procesora podczas grania. To powinno mieć korzystny wpływ na czas grania na laptopach przy zasilaniu z akumulatora. Klient ma też możliwość przycinania prędkości pobierania i planowania pobierania gier, pokazywania liczby aktualnie wyświetlanych klatek na sekundę, przechwytywania zrzutów ekranu, nowy czat, statystyki popularności osiągnięć i kilka innych drobiazgów, o które prosili użytkownicy.

GOG Galaxy 1.2 pojawi się w kwietniu. Osoby zapisane do testów mogą go przetestować już teraz.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)