WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoGOM Video Converter

GOM Video Converter2.0.1.2

zabezpiecz pobieranie
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

GOM Video Converter (dawniej GOM Encoder) jest funkcjonalnym i jednocześnie prostym w obsłudze narzędziem, pozwalającym na konwertowanie plików wideo do formatów zgodnych z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami multimedialnymi, konsolami do gier oraz wieloma innymi urządzeniami.

Program stworzony został przez autorów popularnego odtwarzacza GOM Player. Obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, pozwalając tym samym na konwertowanie filmów dla m.in. takich urządzeń jak iPad, iPhone, iPod, Zune HD, Blackberry, Sony PS3, PSP, Samsung, Cowon, iRiver, telefonów z systemem Android i wielu innych. Podczas swojej pracy potrafi wykorzystać potencjał wielordzeniowych procesorów, znacząco skracając czas potrzebny na przekonwertowanie pliku.

GOM Video Converter doskonale nadaje się zarówno dla początkujących, jak również nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Umożliwia konwertowanie filmików z użyciem własnych ustawień lub predefinowanych w programie konfiguracji. W przypadku ręcznego dostrajania poszczególnych opcji użytkownik ma możliwość wyboru kodeków audio i wideo, wyjściowej rozdzielczości, korekty podstawowych parametrów obrazu (jasność, kontrast, saturacja i nasycenie), nałożenie prostych efektów (m.in. wyostrzanie, rozmycie, odbicie itp) oraz normalizacji dźwięku.

Poza sporymi możliwościami konfiguracji kolejną zaletą GOM Video Converter jest zestaw dodatkowych funkcji, które często okazują się przydatne, a w większości przypadków nie są dostępne w konkurencyjnym oprogramowaniu. Wśród nich wymienić należy narzędzia, pozwalające na przekonwertowanie jedynie wybranego fragmentu filmu oraz nakładanie na niego napisów i własne loga. Dodatkowo program oferuje funkcje podziału materiału wideo na części o odpowiednim rozmiarze lub czasie trwania.

Ograniczenia wersji testowej

 1. Wymagane jest aktywne połączenie z Internetem podczas każdego uruchomienia programu;
 2. Znak wodny osadzany jest na każdy konwertowany film;
 3. Niedostępna funkcja dzielenia filmu w oparciu o procent czasowy;
 4. Wymagana instalacja każdej aktualizacji dla programu;
 5. Wartość bitrate w przypadku pracy z plikami MP3 jest stała i wynosi 128kbps;
 6. Zablokowana opcja tworzenia plików MP3 podczas konwersji plików AVI do formatu FLV;
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.85 ocen
Twoja ocena
ProducentGretech
Liczba pobrań6 719
Data aktualizacji14 cze 2018
Rozmiar pliku24.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)