Google Keep wreszcie doczekał się aplikacji na iOS

Google Keep wreszcie doczekał się aplikacji na iOS
Paweł Piskurewicz

25.09.2015 09:16, aktual.: 25.09.2015 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google Keep to cyfrowy notatnik, który w przeciwieństwie do takich programów jak Everntoe czy też OneNote stawia przede wszystkim na minimalizm i prostotę. Niestety brakowało mu aplikacji dla platform innych niż Android. Teraz do tego grona dołączyły także urządzenia z systemem iOS.

Google tworząc Keep przyjął strategię inną niż Microsoft czy też wspomniany Evernote. Zamiast tworzyć wielofunkcyjny i rozbudowany kombajn do zarządzania notatkami, zaprezentował niewielką aplikację z podstawowymi, ale dopracowanymi opcjami. To jego największa wada jak i zaleta.

Obraz

Wraz z kolejnymi aktualizacjami jego możliwości wzrastały. Dodano między innymi znane z Gmaila etykiety, które pomogą uporządkować notatki, przypomnienia cykliczne czy też aktywowane w zależności od naszej lokalizacji. W przypadku wersji dla iOS otrzymujemy aplikację o zbliżonym wyglądzie i możliwościach jak ta dla systemu Android czy też dostępna z poziomu przeglądarki. To kolejna zaleta Keepa.

Choć Google Keep wciąż daleko do multiplatformowości jaką oferują OneNote i Evernote, to dzięki wersji na mobilny system od Apple'a może dotrzeć do nowych użytkowników. Aplikacje dla systemu iOS oraz Androida znajdziecie w naszej bazie. Są dostępne za darmo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)