Google poda uśredniony czas oczekiwania w wybranej restauracji

Strona głównaGoogle poda uśredniony czas oczekiwania w wybranej restauracji
07.11.2017 21:13
Google poda uśredniony czas oczekiwania w wybranej restauracji
Jan Mentel
Jan Mentel

Google do swoich wyników wyszukiwania oraz Map wprowadzi bardzo przydatną funkcję. Dzięki niej, próbując odnaleźć restaurację, dodatkowo dowiemy się, jak długo przyjdzie nam czekać, zanim obsługa poda nam zamówione danie. Wszystkie te informacje zostaną przedstawione w czytelny sposób w formie diagramu słupkowego.

Gdy nowość będzie już ogólnodostępna, czas oczekiwania w wybranej restauracji sprawdzimy wpisując jej nazwę do wyszukiwarki. Po prawej stronie wyświetli się nazwa lokalu, pod którą umieszczony będzie godzinowy diagram słupkowy z poszukiwanymi danymi. Po kliknięciu na poszczególne kolumny, pojawi się informacja o szacunkowym czasie.

Aktualnie w ten sam sposób możemy sprawdzić jedynie informacje o uśrednionym czasie, jaki ludzie spędzają w danych dniach o wybranych godzinach, także w Polsce. Z pewnością nie jest to wielka zmiana, jednak na pewno w jakimś stopniu ułatwi planowanie wizyt w restauracjach, szczególnie tych nowych.

Google informuje, że szacunkowy czas oczekiwania podawany będzie na podstawie anonimowych danych zbieranych w ten sam sposób co wyżej wymieniony średni czas spędzony w danym miejscu. Google nie udostępniło informacji, kiedy nowa funkcja trafi do aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)