Google Voice dla iPhone wydane

Google Voice dla iPhone wydane

Wojciech Cybulski
17.11.2010 08:25

Google udostępnił właścicielom telefonów Apple natywną aplikację pozwalającą na korzystanie z usługi Voice. Wcześniej użytkownicy iPhone'ów byli zmuszeni do korzystanie z Google Voice za pośrednictwem internetowego serwisu HTML5.

Google Voice umożliwia prowadzenie rozmów głosowych między komputerami. Użytkownicy mogą także bezpłatnie dzwonić na numery stacjonarne w USA oraz mają dostęp do tanich połączeń międzynarodowych. Od czerwca 2010 usługa jest dostępna publicznie w USA i Kanadzie. Wydany właśnie klient Google Voice dla iPhone pozwala na korzystanie ze wszystkich najważniejszych funkcji usługi, takich jak prowadzenie tanich rozmów międzynarodowych, wysyłanie darmowych wiadomości SMS w USA oraz dostęp do poczty głosowej z transkrypcją nagranych wiadomości na tekst. Aplikacja może także informować użytkownika o nowych wiadomościach - stosowne komunikaty są wyświetlane w menu głównym telefonu.

Klient Google Voice dla iPhone jest dostępny do pobrania z App Store. Aplikacja działa na wszystkich telefonach Apple z systemem iOS 3.1 lub nowszym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)