Gracze z iOS mogą pobrać Infinity Blade III za darmo

Gracze z iOS mogą pobrać Infinity Blade III za darmo
11.09.2015 10:39
Gracze z iOS mogą pobrać Infinity Blade III za darmo
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Seria Infinity Blade od początku miała nam pokazać jakie możliwości graficzne drzemią w urządzeniach z systemem iOS. Ale to nie tylko walory techniczne sprawiły, że gra doczekała się obecnie trzech części i sporej grupy fanów. O jej zaletach każdy zainteresowany może obecnie przekonać się za darmo, dzięki promocji na Infinity Blade III.

Część trzecia udoskonala prawie każdy element swoich poprzedniczek. Mamy większy, minimalnie bardziej otwarty świat, dwóch bohaterów, możliwość rozbudowy broni i trochę więcej elementów z gatunku cRPG. Jednak to co najważniejsze, czyli walka pozostało bez mian. Dalej opiera się na operowaniu odpowiednimi gestami aby atakować, blokować i unikać ciosów przeciwnika. Nowością są także pojedynki ze smokami oparte na QTE.

Official Infinity Blade III Launch Trailer

Fabularnie jest to zwieńczenie trylogii Infinity Blade. I choć fabuła w takich grach nie jest najważniejsza, to stanowi miłe uzupełnienie zabawy. Na uznanie wciąż zasługuje oprawa graficzna jak i dźwiękowa. Pomimo, iż od premiery minęły już dwa lata całość wygląda i brzmi dobrze. Normalna cena Infinity Blade III to 6,99 euro. Obecnie z okazji promocji możemy ją jednak pobrać za darmo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)