Gry z serii Halo: Spartan taniej na Windows Phone i Windows

Gry z serii Halo: Spartan taniej na Windows Phone i Windows

Gry z serii Halo: Spartan taniej na Windows Phone i Windows
Paweł Piskurewicz
28.08.2015 10:10, aktualizacja: 28.08.2015 15:38

W ramach cyklicznych promocji dla sklepów Windows Phone i Windows w tym tygodniu można w obniżonej cenie nabyć dwie gry ze świata Halo. Choć stworzono je z myślą o urządzeniach mobilnych, to wyjątkowo dobrze prezentują się także na komputerach PC z Windows 8.1 i 10.

Mowa o Halo: Spartan Assault oraz jej następczyni Halo: Spartan Strike. Obie gry to klasyczne strzelanki, w których akcję obserwujemy z góry. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów i nagrodę za wykonanie zadania. Mogą np. zmniejszać ilość naboi w magazynkach czy też ukrywać interfejs przez co nie widzimy stanu swojego zdrowia. Oprócz broni wybieramy także dwa wzmocnienia.

Halo: Spartan Strike Announce

Misje to zazwyczaj klasyczna "zabij wszystkich", często dzielą się na kilka mniejszych zadań. Pod nasze dowodzenia zostają oddane także pojazdy, a na planszach odnajdziemy działa i inne obiekty nad którymi możemy przejąć kontrolę. Miłym urozmaiceniem są cotygodniowe wyzwania pozwalające zgromadzić dodatkowe fundusze i mobilizujące do gry.

Obraz

Gry sprawdzają się zwłaszcza na komputerach z podłączoną klawiaturą i myszką bądź też padem. W ramach promocji Halo: Spartan Assault możemy nabyć za 11 zł, a Halo: Spartan Strike za 13 zł. Obie w wersjach uniwersalnych, tak więc zakup daje nam dostęp do wersji na telefon oraz komputery. Dzięki wsparciu usługi Xbox Live postępy w grze synchronizują się pomiędzy urządzeniami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)