GUNS UP! – dynamiczna i efektowna strategia wojenna na weekend

GUNS UP! – dynamiczna i efektowna strategia wojenna na weekend

GUNS UP! – dynamiczna i efektowna strategia wojenna na weekend
23.09.2017 12:57

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy GUNS UP! – synkretyczną produkcję, która z powodzeniem łączy w sobie elementy rozgrywki rodem ze strategii czasu rzeczywistego, tower defense i gry akcji. Wszystko to w cieszącej oko komiksowej oprawie graficznej.

GUNS UP! to jednak przede wszystkim gra strategiczna. Gracz formuje oddziały wojsk, które następnie dokonają szturmu na fortyfikacje przeciwnika. Rozgrywka nie sprowadza się jednak do wysyłania na szańce kolejnych fal mięsa armatniego – równie ważna dla zwycięstwa będzie umiejętność obrony własnej infrastruktury.

GUNS UP! Steam Trailer

Gracz może sformować armię w oparciu o piechurów, operatorów miotaczy ognia, strzelców wyborowych, czy nawet... ekspertów w zakresie broni chemicznej. Po stoczonych walkach żołnierze mogą uzyskiwać status weteranów, awansować i zyskiwać nowe umiejętności. Każdy oddział ma swojego dowódcę (hero), ten zaś ma swoją klasę. Rodzaj dowódcy wpływa na profil działań całego oddziału.

Rozwój dotyczy również budynków w bazie: zdobyte doświadczenie gracz może spożytkować na rozbudowywanie umocnień. Szturm przebiega falowo, a nieocenioną pomocą w odparciu kolejnych fal będzie nie tylko przemyślany rozkład umocnień i budynków, ale także wsparcie najwierniejszej przyjaciółki gracza – artylerii.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Od strony technicznej gra prezentuje się bardzo ładnie – komiksowa grafika jest dopracowana, a efekty wybuchów na polu walki czynią ją jeszcze bardziej dynamiczną i efektowną. Równie wysokiej jakości jest oprawa dźwiękowa. GUNS UP! to gra free-to-play, znajdziecie ją już w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)