AndroidAkcesoriaInne akcesoriaHappyMod
HappyMod ikona

HappyMod2.5.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HappyMod to aplikacja kliencka cieszącej się coraz większą popularnością platformy o tej samej nazwie, oferującej zmodyfikowane gry i programy na urządzenia mobilne z Androidem. Na jej łamach znajdziemy takie modyfikacje, które wprowadzają nieograniczone życie lub zasoby pieniężne w grach lub oprogramowanie, w którym usunięto uporczywe reklamy itp.

Zasada działania i obsługa HappyMod jest niemal identyczna jak ma to miejsce w konkurencyjnych rozwiązaniach - oficjalnym Sklepie Google Play czy jego jednej z jego alternatyw Aptoide. Po uruchomieniu aplikacji uzyskujemy dostęp do katalogu wielu popularnych gier i programów, które zawierają wprowadzone przez społeczność użytkowników modyfikacje mające na celu uproszczenie rozgrywki, dostęp do zablokowanych w oficjalnej wersji funkcji czy usunięcie uporczywych reklam. Dostępne z poziomu HappyMod oprogramowanie zostało pogrupowane w odpowiadającym im kategoriom - zarówno gry, jak również programy.

Jak już zostało wspomniane, HappyMod daje nam dostęp do popularnego oprogramowania zawierającego różnego typu mody. Aby zainstalować interesującą pozycję z poziomu narzędzia musimy pobrać plik APK, a następnie zainstalować go na naszym urządzeniu. W tym przypadku wymagane jest nadanie w ustawieniach uprawnień do instalacji oprogramowania spoza oficjalnego źródła, jakim jest Google Play.

HappyMod oferuje jeszcze jedną bardzo ciekawą funkcję, której próżno szukać w innych rozwiązaniach oferujących dostęp do oprogramowania na Androidzie. Mowa tutaj o opcji 'Szybkie gry', która pozwala na uruchomienie wielu popularnych gier bez konieczności ich instalacji na smartfonie czy tablecie. Po prostu uruchamiamy i gramy do woli.

Kluczowe cechy HappyMod:

  • ciekawa alternatywa dla Google Play
  • dostęp za darmo do zmodyfikowanych wersji gier i programów (w formie APK)
  • funkcja 'Szybkie gry' umożliwiająca uruchamianie gier bez instalacji
  • pobieranie APK i instalacja bezpośrednio w aplikacji
  • bez żadnych opłat i po polsku
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHappyMod
Liczba pobrań13 500
Data aktualizacji18 sty 2020
Rozmiar pliku7.57 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
HappyMod ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)