Aptoide Aptoide 9.12.0.3

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aptoide to ciekawa alternatywa dla Sklepu Google Play. Opisywane narzędzie pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie oraz ściąganie rozmaitych aplikacji.

Warto nadmienić, że Aptoide skonstruowano w taki sposób, by użytkownik mógł pobierać wybrane materiały bez konieczności rejestracji. Na uwagę zasługuje również społecznościowy charakter serwisu, bowiem każda osoba korzystająca z Aptoide może utworzyć własny sklep, a następnie zarządzać nim, udostępniać swoje aplikacje, odkrywać nowe treści i zapoznawać się z rekomendacjami innych osób.

Nie trzeba się jednak obawiać, że wyżej wymienione funkcje sprawią, iż w Aptoide pojawi się sporo niechcianych aplikacji czy też programów zawierających wirusy. Twórcy zapewniają, że wszystkie narzędzia są sprawdzane pod kątem obecności złośliwych plików zanim zostaną udostępnione do pobrania wszystkim zainteresowanym.

Aptoide pozwala oczywiście na aktualizowanie programów do nowszych wersji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadzić downgrade aplikacji, czyli przywrócić jej starsze wydanie. Z takiej opcji możemy skorzystać na przykład wtedy, gdy nie podobają nam się zmiany wprowadzone przez twórców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!