HardFox Tabata ikona

HardFox Tabata1.0.1

AndroidZdrowie i aktywnośćTreningHardFox Tabata
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HardFox to seria aplikacji dedykowanych różnym formom ćwiczeń i aktywności fizycznej. Tabata skupia się na jednym najbardziej morderczych treningów, który zakłada od ćwiczącego maksymalny wysiłek.

Menu główne składa się z dwóch części. U góry mamy sporej wielkości logo aplikacji oraz odnośniki do mediów społecznościowych. U dołu znalazły się skróty do najważniejszych części aplikacji takich jak: podgląd kalendarza, szczegółowy opis ćwiczenia, opcje czy też rozpoczęcie ćwiczeń.

Panel treningu przypomina konstrukcją okno główne, jednak tym razem w kluczowym miejscu ujrzymy odliczanie sekund do przerwy. Aby nie skupiać całej uwagi na telefonie, w ćwiczeniach pomaga muzyka oraz sygnały dźwiękowe. Aplikacja odlicza i rejestruje zakres aktywności na każdy z dni, nasze postępy możemy w wygodny sposób śledzić.

Szkoda tylko, iż rodzima aplikacja nie doczekała się polskiej wersji językowej. Byłaby przydatna zwłaszcza przy dokładnym opisie ćwiczeń. Drobne zastrzeżenia można też mieć do wykonania interfejsu. HardFox Tabata można pobrać za darmo ze sklepu Windows Phone.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHardFox
Liczba pobrań378
Data aktualizacji8 lip 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
HardFox Tabata ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)