bDUskogl
HDCleaner ikona

HDCleaner1.331

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HDCleaner to narzędzie, które umożliwia kompleksową optymalizację systemu Windows.

bDUskogn

Jak sugeruje nazwa programu jego głównym składnikiem jest moduł odpowiedzialny za oczyszczanie dysku twardego ze zbędnych plików. Umożliwia on skuteczne kasowanie danych gromadzonych przez przeglądarki podczas korzystania z Internetu, plików tworzonych przez system operacyjne i wbudowane w nim funkcje, a także zbędne komponenty zapisane w rejestrze Windows. Każda z opisanych funkcji jest w pełni konfigurowalna, a co za tym idzie użytkownik może zdefiniować obszar działania narzędzia.

To jednak nie wszystko, HDCleaner wyposażony został w szereg niemniej przydatnych i użytecznych narzędzi. Znajdziemy wśród nich takie odpowiedzialne za permanentne kasowanie danych, deinstalację aplikacji i gier, zarządzanie systemowym autostartem, defragmentacje dysku, analizę magazynu danych oraz naprawę wykrytych błędów, wyszukwianie i usuwanie duplikatów plików, podział i szyfrowanie danych, a także kilka innych.

HDCleaner w obecnej wersji wspiera systemy operacyjne Windows od wersji XP do najnowszej. Poza standardowym wydaniem twórca udostępnił również edycję przenośną (tzw. portable) gotową do działania tuż po pobraniu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HDCleaner 1.331wersja stabilna (32-bit)
HDCleanerwersja portable (32-bit)
HDCleanerwersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań4 034
Data aktualizacji12 mar 2021
Rozmiar pliku7.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HDCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUskogS
bDUskohj