Hidden and Dangerous Deluxe na weekend

Hidden and Dangerous Deluxe na weekend

Redakcja
20.05.2011 19:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Hidden and Dangerous Deluxe - taktyczną grę akcji, której fabuła osadzona została w realiach II wojny światowej. Historia zaczyna się w 1941 roku i trwa w zasadzie do końca wojny w 1945.

W grze przejmujemy kontrolę nad czterema żołnierzami, którzy uszli z życiem z zestrzelonego nad terytorium wroga samolotu i przystępujemy do działań bojowych na terenach okupowanych przez III Rzeszę. Hidden and Dangerous Deluxe podzielona została na 6 kampanii z czego każda ma miejsce w innej części Europy. Włochy, Niemcy, dawna Jugosławia czy czeska Praga, to miejsca, w których przyjdzie nam uczestniczyć w 23 unikalnych misjach.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //W celu przystąpienia do rozgrywki dokonujemy selekcji 8 wojowników, nie koniecznie żołnierzy, których będziemy w późniejszym czasie wykorzystywać przy realizacji konkretnych zadań. Każdy z nich ma swoją historię, doświadczenie oraz indywidualne umiejętności. Następnie przechodzimy do arsenału, gdzie dozbrajamy naszych wybrańców. Po następnym kroku jakim jest wybór misji organizujemy ostateczną, czteroosobową drużynę, która naszym zdaniem najlepiej poradzi sobie z postawionym przed nami zadaniem. Jeśli zaś nie jesteśmy do końca pewni swoich wyborów zawsze możemy skorzystać z opcji "Autosetup", dzięki której komputer w naszym imieniu przygotuje gotowy do działań zespół.

Hidden and Dangerous Deluxe przedstawia bardzo ciekawą i wciągającą fabułę, a także dopracowane środowisko gry cechujące się dużym realizmem, zarówno jeśli chodzi o sposoby posługiwania się bronią jak i środki lokomocji, z którymi możemy zetknąć się w trakcie rozgrywki. Gra przedstawia stosunkowo wysoki poziom trudności i niejednokrotnie wymaga od gracza sprytu i umiejętności myślenia strategicznego. Mimo, iż tytuł nie należy do najświeższych powinien stanowić ciekawą propozycję dla wszystkich amatorów wydarzeń z lat II Wojny Światowej.

Grę Hidden and Dangerous Deluxe można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje nowego, przekrwawego Mortal Kombat, a także Operation Flashpoint: Red River, które według producentów miało być symulacją żołnierza. Ponadto dzielimy się wrażeniami z ogrywania Deus Ex: Human Revolution, jak również zapowiadamy Dragon's Dogma - grę z olbrzymimi stworami w rolach głównych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (26)