Hive Rise na weekend

Hive Rise na weekend

Redakcja
14.10.2011 18:27

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Hive Rise - wieloosobową strategię czasu rzeczywistego dającą możliwość rywalizacji z innymi graczami w sieci.

Rozgrywka odbywa się na pustynnych arenach tworzących jedną, dużą mapę gry. Następujące na nich potyczki zbrojne, również te z naszym udziałem, mają stanowić według fabuły urozmaicenie i rozrywkę dla widzów z całego świata. Świata, w którym już od dawna odstąpiono od wszelkich konfliktów wojennych i w którym wreszcie zapanował pokój.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("hiverise360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 112, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"hiverise-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20111014153013.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/hiverise-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/hiverise-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/hiverise-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/hiverise-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Przed przystąpieniem do gry korzystamy z krótkiego samouczka, który szybko przygotuje nas do dalszych bitew. Każda z nich trwa 10 minut. Przez ten czas mamy za zadanie szybko przygotować odpowiednią infrastrukturę, zazwyczaj w postaci kopalni rudy i rafinerii, następnie wyprodukować odpowiednią do panujących warunków i zadanej misji armię, po czym przystąpić do obrony własnej strefy zwalczając dzielnie wszystkich najeźdźców. Możliwa jest również ekspansja na pola sąsiednie.

Za wszystkie działania ofensywne otrzymujemy określoną liczbę punktów zależną od tego jakim orężem akurat się posługiwaliśmy. Dzięki zwiększanemu dorobkowi punktowemu awansujemy do kolejnych układów, otrzymujemy trofea oraz unowocześniamy własny arsenał.

Tytuł prezentuje przyzwoitą oprawę graficzną oraz dobry podkład dźwiękowy dla efektów wojny. Bez wątpienia irytująca jest muzyka z podpiętego do gry radia internetowego całkowicie nie adekwatna do klimatu gry. Na szczęście można ją łatwo i szybko wyłączyć.

Zgrabne połączenie elementów strategii, zręczności oraz ekonomii, rozbudowany system statystyk, do tego dobre tempo i proste zasady rozgrywki, to niewątpliwie zalety, które sprawią że Hive Rise powinien zainteresować nie tylko fanów gatunku.

Grę Hive Rise można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> RTS

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi Far Cry 3, gdzie powrócimy z bronią na tropikalną wyspę, a także niezwykle krwawego Ninja Gaiden 3. Do tego recenzujemy naprawdę udane Orcs Must Die!.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)