HotZlot 2009 okiem aparatu i kamery

HotZlot 2009 okiem aparatu i kamery

Redakcja
23.10.2009 18:45, aktualizacja: 24.10.2009 01:38

Minęło już kilka tygodni od zakończenia HotZlotu 2009, czyli trzeciego spotkania czytelników dobrychprogramów, TechIT i Gamikaze, które odbyło się w dniach 28-30 sierpnia 2009 roku w Zamku Ryn na Mazurach. Czas najwyższy na fotorelację i materiały wideo! :-)

HotZlot 2009 był unikalnym połączeniem konferencji technicznej i imprezy integracyjnej z mnóstwem atrakcji, które mimo kryzysu ;-) w dalszym ciągu pozostało praktycznie bezpłatne dla uczestników, a była ich w tym roku rekordowa ilość - blisko 240. Tegoroczny HotZlot odbywał się w miejscu szczególnym - XIV-wiecznym Zamku Ryn, zaadaptowanym na czterogwiazdkowy hotel i starannie odrestaurowanym. HotZlot 2009 był największą jak do tej pory edycją dlatego też organizacja całości była sporym wyzwaniem :-) Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu przedstawiamy materiały, które – mamy nadzieję – pozwolą poczuć choć odrobinę klimat tegorocznego HotZlotu i zaostrzą apetyt na kolejne.

Przeglądarka nie obsługuje Javascriptuvar so = new SWFObject("http://www.dobreprogramy.pl/jwplayer/player.swf","mpl","480","302","9");so.addParam("allowscriptaccess","always");so.addParam("allowfullscreen","true");so.addParam("flashvars","file=HotZlot2009-clip.flv&streamer=http://storage.dobreprogramy.pl/video/xmoov.php&image=http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2009-clip.jpg&skin=http://www.dobreprogramy.pl/jwplayer/snel.swf&stretching=exactfit&viral.callout=none&viral.onpause=false");so.write("player");Przede wszystkim polecamy obejrzenie bogato ilustrowanej zdjęciami relacji. Zapraszamy także do obejrzenia powyższego krótkiego klipu wideo z HotZlotu - udostępniamy go w jakości HD tak, by żaden szczegół tej niezapomnianej imprezy nie mógł nam umknąć :-) W dziale Wideo ten sam klip dostępny jest także do pobrania w formacie MP4. Równocześnie rozpoczynamy publikację zapisów wideo z sesji technicznych, jakie odbyły się na tegorocznym HotZlocie - na początek pierwsza sesja, Czego na pewno nie wiecie o Operze? prowadzona przez Krystiana Kolondrę i Sebastiana Baberowskiego z Opera Software.

W najbliższych dniach sukcesywnie w dziale Wideo dodawać będziemy zapisy kolejnych sesji. Wszystkie publikowane przez nas materiały oczywiście dostępne są także na oficjalnej witrynie HotZlotu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)